Zautomatyzowana paletyzacja w Twojej firmie

Jesteś zainteresowany wprowadzeniem paletyzacji w swojej firmie? Nie wiesz na co warto zwrócić uwagę przy wyborze przedsiębiorstwa, która specjalizuje się w tym zakresie? Nasza firma zajmuje się automatyzacją od wielu lat i chętnie udzielimy Ci porady i odpowiemy na wszelkie pytania.


Paletyzacja robotem – dlaczego warto?

Paletyzacja przez wiele lat była wykonywana ręcznie przez pracownika, jednak w związku z rozwojem technologii możemy zdecydować się na paletyzację robotem, co znacznie odciąży pracownika i pozwoli znacznie zaoszczędzić czas. Urządzenia do paletyzacji są bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze. Robot odbiera opakowanie z danego miejsca i układa je na palecie. Wcześniej musimy tylko zaprogramować pracę robota, dzięki czemu jego praca będzie spójna i efektywna. Każda nowoczesna hala produkcyjna powinna rozważyć zakup tego urządzenia, aby produkcja przebiegała szybciej, dokładniej, a co za tym idzie zyski firmy będą większe.


Oferta Steel Work

W naszej ofercie oprócz robotów posiadamy specjalistyczne chwytaki do paletyzacji oraz wiele urządzeń, które usprawniają pracę w przemyśle. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.